Pracownik IT z zestawem słuchawkowym przed komputerem. Pracownik IT z zestawem słuchawkowym przed komputerem.
Cyfrowy i innowacyjny.

IT w Quehenberger Logistics

Możliwości w dziedzinie technologii informacyjnej są ekscytujące, różnorodne i trudne. Nasz dział IT kładzie fundament pod nowatorską, najnowocześniejszą pracę.

Przyczynianie się do cyfrowego rozwoju firmy

Globalne środowisko pracy: Nasi specialisci IT pracuja na arenie międzynarodowej. Na przykład podczas pierwszej operacji dużych magazynów. Oznacza to, że będziesz musiał spakować swoje walizki i wspierać swoich kolegów na miejscu - ponieważ sprzęt i interfejsy muszą być zainstalowane. Oczywiście nasze oprogramowanie jest stale rozwijane i udoskonalane. Wymaga to ciągłej koordynacji między działem IT a działami operacyjnymi.

Co jest wymagane wraz z wiedzą ekspercką? Umiejętności zarządzania projektami, a także dobre umiejętności komunikacyjne i absolutna orientacja na usługi!

IT-Administrator

Czy to w obszarach helpdesku, infrastruktury, SAP, TMS, WMS, CRM, EDI lub w administrowaniu serwerem - ostatecznym celem jest udana synergia wszystkich systemów informatycznych w całej firmie, jak również najlepsze wsparcie dla wszystkich pracowników w odpowiedź na ich prośby.

Twoje zadania jako administratora IT obejmują

  • projektowanie efektywnych procesów IT
  • zapewnienie sprawnego działania EDP i infrastruktury sieciowej
  • postęp procesów automatyzacji i digitalizacji
  • wsparcie użytkownika
  • bezpieczeństwo sieciowe i sieci partnerskie

Programista

Nasi programiści łączą wyzwania swoich współpracowników z różnych działów i tłumaczą je na systemy IT, tworząc dostosowane do nich aplikacje. Członkowie zespołu podzielają miłość do majsterkowania i znajdowania rozwiązań. Ponieważ istnieją ciekawe wyzwania, które należy opanować. Zawsze dzieje się coś nowego - i na pewno nigdy się nie nudzi.

Twoje zadania jako programisty to

  • tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie aplikacji
  • opracowywanie innowacyjnych rozwiązań
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • testowanie i monitorowanie interfejsów
  • wspieranie kolegów w przygotowywaniu projektów przetargowych

SAP Specialisya

Jako specjalista ds. SAP w dynamicznej firmie, takiej jak Quehenberger Logistics, masz wiele możliwości bycia kreatywnym. Podczas przejęć procesy są projektowane razem, systemy są połączone, a wymagania z obszarów operacyjnych są wdrażane technologicznie. Oznacza to, że będziesz pracować niezależnie, będąc w ciągłej komunikacji i koordynacji z kolegami.

Twoje zadania jako Specjalisty SAP obejmują

  • utrzymywanie krajobrazu SAP FI / CO na poziomie kluczowego użytkownika
  • rozwój i optymalizacja aplikacji SAP FI / CO
  • wdrożenie aktualizacji, pakietów wsparcia, migracji danych i interfejsów
  • Zarządzanie projektem poprzez aktywne wsparcie w różnych projektach
  • identyfikacja wymagań we współpracy z różnymi działami

Twoje korzyści w Quehenberger Logistics

Przyjazne środowisko pracy ma dla nas ogromne znaczenie. Dowiedz się więcej o twoich korzysciach jako pracownik w Quehenberger Logistics!

Jesteśmy tu dla ciebie!

Masz pytania? Nasi współpracownicy w dziale HR czekają na twoje zapytanie!

Kliknij tutaj aby uzyskać przegląd wielu profili stanowisk w Quehenberger Logistics.