Pracownik magazynu organizuje półki. Pracownik magazynu organizuje półki.
Ulokowanie i przenoszenie rzeczy.

Magazynowanie w Quehenberger Logistics

W magazynie lub w centrum crossdockowym - niezależnie od tego, czy towary są przechowywane, czy przenoszone w inne miejsce: dzięki najnowocześniejszym systemom informatycznym, jako specjalista ds. Logistyki jesteś zawsze na bieżąco z tym, co się dzieje.

Pośród całej aktywności

Praca w magazynie jest zróżnicowana i ekscytująca? Tak, ponieważ zadania w tej dziedzinie są tak różnorodne, jak wymagania naszych klientów. Oferujemy przechowywanie, magazynowanie, usługi o wartości dodanej, kontrolę jakości, zarządzanie zwrotami i wiele więcej.

"Wykonawcy" w logistyce: Sprawność fizyczna i odpowiedzialne, ostrożne obchodzenie się z towarami są warunkami wstępnymi do pracy w naszych magazynach! Nasi pracownicy magazynowi są zarządzani przez kompetentnych liderów zespołów oraz specjalistów.

Specjalista ds. Logistyki Operacyjnej

Uczeń pakuje kartony w magazynie.

Wyróżniamy się zarówno pod względem wielkości, jak i konsekwentnej organizacji naszych magazynów. Każdy produkt ma przypisaną mu lokalizację. Dowiesz się wszystkiego o optymalnym przetwarzaniu przepływów towarów i zarządzaniu  zasobami w magazynie lub centrum crossdockingu.

Najważniejsze cechy przyszłego specjalisty ds. Logistyki operacyjnej? Świetne umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły!

Twoje zadania jako praktykanta w magazynie to

  • przyjmowanie i nadawanie lokalizacji przychodzących towarów
  • wykrywanie uszkodzeń i wad towarów i ich opakowań
  • kompletacja zamówień

Pracownik magazynu w magazynie i Crossdock

Kobieta jedzie wózkiem widłowym przez magazynu.

Jesteś wiarygodny, pracowity i zawsze na bieżąco z tym, co się dzieje? Wtedy jesteś idealnym kandydatem do pracy w naszych magazynach i centrach crossdockingowych! Na 715 200 m2 powierzchni przeładunkowej i magazynowej nasi pracownicy magazynowi przyczyniają się - w dosłownym tego słowa znaczeniu - do ich funkcjonowania.

Twoje zadania jako pracownika magazynu obejmują

  • operacyjne zarządzanie magazynem
  • analiza i optymalizacja przepływów pracy
  • kontrola jakości towarów
  • kompletacja zamówień i różne usługi o wartości dodanej

Twoje korzyści w Quehenberger Logistics

Przyjazne środowisko pracy ma dla nas ogromne znaczenie. Dowiedz się więcej o dodatkowych korzyściach   jako pracownik w Quehenberger Logistics!

Jesteśmy tu dla ciebie!

Masz pytania? Nasi współpracownicy z działu HR czekam na twoje zapytanie!

Kliknij tutaj aby uzyskać przegląd wielu profili stanowisk w Quehenberger Logistics.