Работици в склад организират рагтовете. Работици в склад организират рагтовете.
Наклон и преместване.

Складиране в Квеенбергер Лоджистикс

В склада или в крос док отдела – нашите работници влагат много труд! Независимо дали стоката се съхранява или се премества до друга локация: благодарение на съвременните IT системи, Вие като специалист логистика винаги ще бъдете в центъра на събитията.

В центъра на действието

Работата в склад е разнообразна и вълнуваща? Да, защото задачите в тази област са толкова разнообразни, колкото и изискванията на нашите клиенти. Ние предлагаме дългосрочно и краткосрочно складиране, услуги с добавена стойност, контрол на качеството, управление на ретърните и много други.

Изпълнителите“ в логистиката: Физическа годност и отговорности, внимателна работа със стоките са предпоставки за работа в нашите складове! Нашите складови и крос док служители са подкрепени от компетентни лидери и служители, както и от системни специалисти.

Стажант оперативен логистичен специалист

Apprentice packing cardboard boxes in the warehouse.

Ние се открояваме както по отношение на размера, така и в последователната организация на нашите складове. Всеки продукт има специално определено местоположение. Ще научите всичко за оптималната обработка на стоките и за това как да управлявате свободните ресурси в склада или крос док центъра.

Най-важните качества на бъдещия оперативен специалист логистика? Чудесни организационни умения и отбелязване на детайлите!

Вашите задачи като стажант в складирането включват

  • приемане и складиране на входящите стоки
  • откриване на повреди и дефекти на стоки и техните опаковки
  • обработване на поръчки

Работник склад и крос док

Жена, която кара мотокар в склада.

Надежден, усърден и винаги в центъра на действието? Тогава Вие сте идеалният кандидат за работа в нашите складове и крос док! На 715,200 кв.м. складови площи, нашите складови работници допринасят – в истинския смисъл на сумата – със силата си.

Вашите задачи като складов работник включват

  • управление на склада
  • анализ и оптимизация на работните потоци
  • контрол и качество на стоките
  • комисиониране на поръчки и различни услуги с добавена стойност

Вашите предимства в Квеенбергер Лоджистикс

Приятната работна среда е от изключително значение за нас. Научете повече за Вашите ползи като служител в Квеенбергер Лоджистикс!

Ние сме тук за теб!

Имате въпроси? Нашите колеги от отдел Човешки ресурси ще се радват да получат Вашето запитване!

Натиснете тук и ще можете да разгледате всички работни позиции в Квеенбергер Лоджистикс.