Három munkatárs beszélget egy laptop előtt. Három munkatárs beszélget egy laptop előtt.
Elemző és kommunikatív.

Minőségbiztosítás, munkavédelem és környezetvédelem a Quehenberger Logistics-nél

Csak az képes ügyfeleinek a lehető legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtani, aki hajlandó a folyamatos megújulásra. Ezért központi szerepet játszik cégünknél a minőségbiztosítás, a munkavédelem és a környezetvédelem. Egyre több ügyfél követeli meg a világosan definiált, szabványoknak megfelelő folyamatokat.

Imádjuk a minőséget!

Háromféle ISO-tanúsítvánnyal rendelkezünk a minőségbiztosítás, a munkavédelem és a környezetvédelem területén és magas követelményeket állítunk magunkkal szemben is a folyamatok kivitelezésének minőségének tekintetében. Ez teszi  lehetővé az átláthatóságot és a biztonságot. Belső és külső auditok gondoskodnak a folyamatos kiértékelésről. A témáről bővebben a Minőség és Fejlesztés valamint a Fenntarthatóság és Környezetvédelem menüpontok alatt tájékozódhat.

Önnek is fontos a minőség? Akkor mindenképpen meg kell ismerkednünk! Milyen tulajdonságokra van még szükség a minőségbiztosítás, munkavédelem és környezetvédelem területén? Stratégiai, mindenre kiterjedő, analitikus gondolkodás és jó kommunikációs készség!

Minőségbiztosítás, munka-, és környezetvédelem

Három munkatárs egy számítógépnél, egyikük telefonál.

Ügyfeleink elégedettsége érdekében stabil folyamatokat és megoldásokat fejlesztünk ki integrált minőségbiztosítási, valamint munka-, és környezedvédelmi elvek alapján. Minőségbiztosítási szakértőként Ön felelős a törvény által előírt ISO-előírások megvalósításáért és a QSU-rendszer továbbfejlesztéséért.

Feladatai minőségbiztosítási szakértőként

  • módosítások végrehajtása a dokumentációban
  • az Intranet folyamatos aktualizálása
  • audit-tervek kiegészítése és jelentések készítése
  • a külső- és belső auditok eredményei alapján elvárt intézkedések végrehajtásának ellenőrzése
  • protokollok ellenőrzése
  • rendszerkarbantartás
  • tanácsadás a kollégák részére minőségbiztosítással, munkavédelemmel és környezetvédelemmel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel kapcsolatban

Előnyök a Quehenberger Logistics-nél

Csatlakozna csapatunkhoz? Számos egyéb juttatáson kívül ez vár Önre:

  • kiváló munkahelyi környezet
  • lehetőség ötleteinek megvalósítására
  • előrelépési lehetőség

Számíthat ránk!

Kérdése van a jelentkezési folyamattal kapcsolatban vagy konkrétan érdeklődik egy pozíció iránt? Kollégáink a HR-osztályon örömmel állnak rendelkezésére!

Kattintson ide és ismerje meg a többi pozíciót is a Quehenberger Logistics-nél.